1-4 czerwca 2024

AKTYWIZM POKOLEŃ. KTO, OD KOGO I CZEGO MOŻE SIĘ NAUCZYĆ

Dzień

01

Sobota
Godzina

13:00

MIEJSCE
Hala Kadłubowców
OPIS WYDARZENIA

PANELIŚCI

Sulisława Borowska

 animatorka społeczna, moderatorka, trenerka rozwoju osobistego i metody action learningu  – zawodowo związana z Fundacją Kaszubski Uniwersytet Ludowy, obecnie wiceprezeska.
Od kilku lat mocno zaangażowana w projekty kobiece nastawione na ożywianie życia społecznego na wsi oraz działania skierowane na uruchamianie potencjału młodych i usłyszenie ich głosu przez dorosłych.

Dominika Lasota

aktywistka z Bydgoszczy, jedna z założycielek inicjatywy WSCHÓD oraz członkini globalnego ruchu klimatycznego, Fridays For Future. Była współtwórczynią profrekwencyjnej kampanii “Cicho Już Byłyśmy”, która poruszyła setki tysięcy dodatkowych wyborczyń w ostatnich wyborach parlamentarnych. Walczy o uczciwą, zieloną transformację Polski. Jej konfrontacje polityczne (m.in. z Prezydentem Andrzejem Dudą), przyciągnęły uwagę międzynarodowych mediów takich jak New York Times, CNN, Guardian etc.

Robert Hojda

Fundator i prezes i Fundacji Aktywna Demokracja – społecznik. Twórca Marszu Milczenia’44 pod patronatem pani Wandy Traczyk Stawskiej ps. „Pączek”. Organizator Kongresów KORD, pomysłodawca i organizator projektu Tour de Konstytucja.

Bożena Grzywaczewska

PROWADZĄCY

Rafał Mrowicki

dziennikarz internetowy, prasowy i radiowy. Całe życie związany z Gdańskiem. Pasjonat muzyki i historii.

organizatorzy

Partner